widget.job-description.alt

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

Skawina
28 czerwca 2024
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesu realizacji zamówień,
  • Kontakt i przeprowadzanie uzgodnień z klientami koniecznymi do realizacji zamówień, Informowanie klientów o postępach w realizacji zamówień,
  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży i działami operacyjnymi firmy,
  • Nadzór nad realizacją wysyłek do klientów i zapewnienie stosownej dokumentacji,
  • Obsługa reklamacji.
Wymagania

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym (B2),
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dokładność i konsekwencja w działaniu.
Oferujemy

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy: Tworzymy środowisko, w którym panuje otwartość, współpraca i wzajemne wsparcie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju kompetencji zawodowych: Oferujemy różnorodne projekty i szkolenia wspierające rozwój kariery.
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed: Dbamy o zdrowie naszych pracowników, oferując kompleksową opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie platformy Kafeteryjnej: Dostęp do programów rabatowych, zakupów w sklepach internetowych i kart sportowych MultiSport.
  • Możliwość pracy hybrydowej: Zapewniamy elastyczność w organizacji pracy, łącząc pracę zdalną z biurową.
  • Program poleceń: Zachęcamy do polecania nowych pracowników, oferując atrakcyjne nagrody.
  • Dofinansowanie do szkoleń i nauki języków: Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, oferując wsparcie finansowe na kursy i szkolenia.
  • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe: Oferujemy naszym pracownikom specjalne zniżki na produkty naszej firmy.
  • Wysoką kulturę pracy: W Lynka każdy jest tak samo ważny – niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji. Szanujemy się nawzajem, tworzymy środowisko pełne akceptacji i wsparcia. Promujemy kobiety na stanowiska managerskie, które stanowią ponad 60% naszego zespołu.
Tracker image