widget.job-description.alt

Drukarz/ Pomocnik Drukarza

Skawina
23 stycznia 2024
Opis stanowiska

  • Obsługa urządzeń drukarskich,
  • Realizacja zamówień ze zdobieniem w oparciu o plan produkcyjny,
  • Bieżąca kontrola pracy urządzenia,
  • Zakładanie i ściąganie matryc,
  • Stosowanie standardów jakościowych oraz wydajnościowych podczas realizacji zamówień.
Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Zdolności manualne, dobra spostrzegawczość, dbałość o szczegóły,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w drukarni lub hafciarni.
Oferujemy
  • Bezpłatny transport komfortowym autobusem na trasie Kraków - Skawina oraz Wieliczka- Skawina,
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed w 100% finansowaną przez pracodawcę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju swoich kompetencji,
  • Wysoką kulturę pracy: w Lynka każdy jest tak samo ważny – niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji. Szanujemy się nawzajem, tworzymy środowisko pełne akceptacji i wsparcia,
  • Dofinansowanie platformy MyBenefit, gdzie możesz korzystać z wielu programów rabatowych, zakupów w sklepach internetowych czy karty sportowej MultiSport,
  • Program poleceń,
  • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe.
Tracker image